in

W dniu dzisiejszym mijają 3 tygodnie od mojego zabiegu powiększ…


W dniu dzisiejszym mijają 3 tygodnie od mojego zabiegu powiększania pośladków w klinice Chiroplastica – podmięśniowa augmentacja pośladków – implant 340cc.
W związku z wieloma pytaniami, które otrzymuję na priv odpowiem na wybrane z nich w tym poście. 🙂

1. Czy duży jest ból oraz czy można go wytrzymać?
Pierwsze dni po zabiegu są dość trudne ponieważ poruszanie się nie jest proste i podczas każdego ruchu odczuwa się dyskomfort. Nie jest to spowodowane bólem, a pracą mięśnia (uczucie rozpierania mięśnia jak po intensywnych ćwiczeniach na siłowni). Ból jest niewielki iz dnia na dzień czuć ogromną różnicę. Oceniając uczucie bólu w skali 1 – 10 daję 3 (nie będąc pod wpływem leków przeciwbólowych).

2. Czy implanty są odczuwalne podczas chodzenia oraz po jakim czasie można usiąść?
Nie, implanty się są odczuwalne podczas chodzenia. Usiąść można od razu po zabiegu, aczkolwiek nie polecam ponieważ nie należy to do przyjemnej czynności. 🙂 Uczucie rozpierania podczas siedzienia zaczęło mijać około 10 dni po zabiegu.

3. Jak wygląda blizna? Czy jest widoczna?
Blizna jest malutka i ma około 3 cm, jest prawie niewidoczna. Wygląda jak kreska narysowana cienkopisem. Nie równa się ona bliżnie powstałej po operacji powiększania biustu, która jest zdecydowanie szersza i dłużej się goi.

4. Dlaczego metoda pod mięsień a nie śródmięśniowo?
Podmięśniowe włożenie implantu niesie ze sobą mniejsze ryzyko komplikacji oraz okres rekonwalescencji jest zdecydowanie krótszy. Znam wiele przypadków, zarówno w Polsce i zagranicą pacjentek, które miały powikłania po zabiegu powiekszania pośladków śródmięśniowo. Podmięśniowa augmentacja pośladków jest stosunkowo nową metodą w Polsce i niewielu lekarzy ją wykonuje. Wymieniłam się doświadczeniami z dwiema pacjentkami, które również wykonały zabieg powiększania pośladków metodą podmięśniowo – jedna w Los Angeles, a druga w Szwecji i cały przebieg rekonwalescencji wyglądał identycznie jak w moim przypadku – 10/10.
@chiroplastica.pl 🍑 www.chiroplastica.pl 🍑

Go to the original post!

Follow Violeta on Instagram!

Amo le fotografie perché restano così come sono anche se le cose …

Il Tempio del Valadier si trova vicino a Genga, in provincia di A…